Czy baleyage blond różni się od pasemek?

Baleyage blond jest zabiegiem koloryzacyjnym, który jest oferowany przez wszystkie profesjonalne salony fryzjerskie. Baleyage ma nadal swoje grono bardzo wiernych fanek. Tenże rodzaj farbowania wymaga od fryzjera o wiele większej cierpliwości, jak i także sporych umiejętności fryzjerskich oraz manualnych. Baleyage sprawi, że na głowie kobiet pojawią się pasemka naturalnie wyglądające. Balayage nazywany jest także grą odcieni oraz barw. Jak najbardziej z tym stwierdzeniem się zgadzamy.

Bardziej naturalny efekt

Pasemka od razy są dostrzegane, ponieważ odcienie często dobierane są na zasadzie określonego kontrastu. Fryzjer na przykład osobie o ciemnobrązowych włosach może wykonać pasemka rude lub też blond. Kolory takiej koloryzacji muszą oczywiście ze sobą bardziej współgrać. Dodatkowo, takowe farbowanie włosów jest ograniczone najczęściej do kolorów, które są zbliżone do odcienia naturalnego naszych włosów. Dlatego też baleyage blond nie musi się tak bardzo rzucać w oczy, jak farbowanie zwykłe pasemek. Jest o wiele bardziej subtelny i ma na celu modyfikację nieznaczną barwy włosów poprzez dodanie innych odcieni. Dzięki takiemu zabiegowi włosy nabierają niesamowitej lekkości i nie wydają się już takie jednolite w kolorze oraz ciężkie.

Nie stawiajmy na mocny kontrast

Na pewno niedobrze wyglądają kontrastujące mocno się kolory. Takowe połączenia nie sprawdzają się. Wygląda to sztucznie oraz nienaturalne. Gdy zależy nam na naturalności to na taką koloryzację nie zgadzajmy się. Nie będzie to dobrze wyglądało.

Baleyage blond jest zabiegiem koloryzacyjnym, który jest oferowany przez wszystkie profesjonalne salony fryzjerskie. Baleyage ma nadal swoje grono bardzo wiernych fanek. Tenże rodzaj farbowania wymaga od fryzjera o wiele większej cierpliwości, jak i także sporych umiejętności fryzjerskich oraz manualnych. Baleyage sprawi, że na głowie kobiet pojawią się pasemka naturalnie wyglądające. Balayage nazywany jest także grą…