Jak zostać VSCO girl?

Czy inspiruje Cię VSCO girl? A może chciałabyś zostać jedną z nich. Poradzimy jak tego dokonać.

Moda na VSCO girl

Tak naprawdę moda na VSCO girl wcale nie przemija. Co więcej lato, które się zbliża wielkimi krokami to idealny moment, aby w swoim życiu coś zmienić. W związku z powyższym bierz się za siebie i inspiruj się.

Nazwa VSCO girls wywodzi się od bardzo popularnej aplikacji, która służył do obróbki zdjęć oraz video. Jak się na pewno domyślamy, prawdziwe VSCO girls z tej aplikacji obowiązkowo korzystają. Aby móc dzielić się zdjęciami z innymi, warto na serwisie założyć własne konto, a na dodatek prowadzić konto na Instagramie. Oczywiście nie zaszkodzi także profil na Tik Toku.

Jednak to jeszcze nie wszystko. Bardzo ważną rolę odgrywa tutaj styl ubierania się. Charakteryzuje się on pewnymi, określonymi cechami. Poniżej spis ubrań, które każda dziewczyna w tym nurcie powinna mieć w swojej szafie.

Jakie ubrania noszą VSCO girls?

Na pewno muszą to być luźne koszulki, góra od bikini, krótkie topy czy też sukienki oversize. Nie może także zabraknąć mom jeans z dziurami, szortów Nike czy też szortów jeansowych. Koniecznie zaopatrzyć się należy w trampki, crocsy oraz klapki. Warto postawić także na kolorowe dodatki. Im będzie ich więcej, tym lepiej. Świetnie sprawdzą się naszyjniki z muszelkami, bransoletki z muliny, spinki do włosów, chokery czy też gumki.

Zwróćmy także uwagę na posiadane akcesoria: iPhone, bidon, deskorolka, słuchawki AirPods czy też aparat polaroid. Jak widać nie trudno o odnalezienie się w tym stylu.

Czy inspiruje Cię VSCO girl? A może chciałabyś zostać jedną z nich. Poradzimy jak tego dokonać. Moda na VSCO girl Tak naprawdę moda na VSCO girl wcale nie przemija. Co więcej lato, które się zbliża wielkimi krokami to idealny moment, aby w swoim życiu coś zmienić. W związku z powyższym bierz się za siebie i inspiruj się.…