Jesteś odważna? Postaw na czerwono czarne paznokcie

Jakby nie było w dzisiejszych czasach od kobiet wymaga się nienagannego wizerunku. Co ciekawe bardzo ważnym aspektem naszej urody są paznokcie. Powinny być zadbane oraz wręcz nienaganne. Poszaleć można z kolorami. Wiele kobiet decyduje się na kolor nude czy też odcienie brązu. Jednak wśród nas są także kobiety odważne, dla których idealne okażą się czerwono czarne paznokcie.

Do czego pasują?

Musimy powiedzieć, że owszem czerwono czarne paznokcie są bardzo ładne, ale aby tak było muszą być dobrze wykonane. Powinny być wykonane z największą starannością. Doświadczona stylistka nie będzie jednak miała z tym kompletnie żadnego problemu. Wiemy o tym doskonale. Wiele kobiet zastanawia się jednak do jakich stylizacji pasują paznokcie w kolorze czerwono czarnym. Jak to wygląda? Tak naprawdę kolor czarny jest mocno uniwersalnym kolorem. Kolor czerwony już nie do końca.

Wbrew pozorom połączenie koloru czerwonego z czarnym jest połączeniem pasującym do masy stylizacji.

Na każdą porę roku

Co więcej paznokcie w czerwono czarnym kolorze nadają się idealnie na każdą porę roku. Możemy taki manicure nosić latem, gdy szaleje z kolorkami, ale także jesienią i zimą, gdy zakładamy stylizacje mocno stonowane. Jak widać można w związku z powyższym manicure ten nazwać manicure nawet uniwersalnym. Gdy nie jesteśmy do końca przekonane, to spróbujmy się przełamać, a gwarantujemy, że będziemy zadowolone z efektu. Dzięki temu być może będziemy miały swoje ulubione kolory u stylistki paznokci i o nude już nie będziemy chciały nawet słyszeć.

Jakby nie było w dzisiejszych czasach od kobiet wymaga się nienagannego wizerunku. Co ciekawe bardzo ważnym aspektem naszej urody są paznokcie. Powinny być zadbane oraz wręcz nienaganne. Poszaleć można z kolorami. Wiele kobiet decyduje się na kolor nude czy też odcienie brązu. Jednak wśród nas są także kobiety odważne, dla których idealne okażą się czerwono…