Kim jest Maria Dębska?

Maria Dębska jest już na dobre w naszym polskim show-biznesie. Ostatnimi czasy nie może narzekać na brak pracy. Angażuje się w wiele projektów jednocześnie. Związek ze znanym aktorem – Marcinem Bosakiem jedynie podsyca zainteresowanie jej osobą. Przybliżmy sobie nieco jej osobę.

Nowa twarz w show biznesie

Jakby nie było to polski show-biznes jest cały czas głodny nowych twarzy. W związku z tym wcale nas nie dziwi, że nowe twarze wzbudzają tak spore zainteresowanie. Maria Dębska stała się ulubienicą zarówno prasy kolorowej, jak i także fotoreporterów. Maria Dębska zajmuje się w zasadzie tym samym co jej mąż – Marcin Bosak, a więc aktorstwem. Ukończyła prestiżową Państwową Wyższa Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną imienia Leona Schillera znajdującą się w Łodzi. Aktorka ma na swoim koncie wiele nagród. Jest to między innymi Nagroda Publiczności za odegranie roli Marii Stuart w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego podczas Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, jak i także nagrodę Grand Prix.

Marta Dębska i początki jej kariery

Swoją karierę aktorka rozpoczęła od grania epizodycznych ról w takich serialach jak: Komisarz Alex, Ojciec Mateusz oraz M jak Miłość. Od roku 2014 występuje także w serialu Barwy Szczęścia, gdzie się wcieliła w rolę Jagi. Swoją przygodę z filmem rozpoczęła w roku 2015. Była to rola u boku Agaty Kuleszy w filmie Moje Córki Krowy. Mogliśmy ją następnie oglądać w firmie Cicha noc Piotra Domalewskiego, Plan B, Zabawa Zabawa czy też Pech to Nie Grzech. Ostatnio także gra w dwóch serialach Ślepnąć od Świateł na stacji HBO oraz W Rytmie Serca emitowany na stacji Polsat.

Maria Dębska jest już na dobre w naszym polskim show-biznesie. Ostatnimi czasy nie może narzekać na brak pracy. Angażuje się w wiele projektów jednocześnie. Związek ze znanym aktorem – Marcinem Bosakiem jedynie podsyca zainteresowanie jej osobą. Przybliżmy sobie nieco jej osobę. Nowa twarz w show biznesie Jakby nie było to polski show-biznes jest cały czas…