Kim jest Sasha Luss?

Sasha Luss jest modelką. Jednak mówi o sobie, że chciałaby się zająć zawodowym aktorstwem. Sama przyznaje, że jej celem jest okres zdobycie upragnionego Oscara w okresie do pięciu lat. Musimy przyznać, że kobieta próbuje swoich sił w aktorstwie. W roku 2017 zagrała w filmie „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Film został wyreżyserowany przez Luca Bessona.

Kariera modelki

Sasha Luss dorastała w samej Moskwie. Jeszcze jako młoda dziewczyna nie była zainteresowana ani pracą modelki ani też pracą aktorki. Lubiła tańczyć oraz pisać. Uczęszczała do szkoły baletowej, ale musiała z tych marzeń zrezygnować z racji urazu kostki, którego doznała podczas treningów. Przyjaciele oraz rodzina zawsze widzieli w kobiecie spory potencjał. Pragnęli, aby została modelką. W wieku zaledwie 13 lat jej mama zabrała ją do agencji modelek. Wówczas zaczęła swoją karierę. Dziewczyna brała udział w wybiegach oraz kampaniach takich domów mody jak Oscar de la Renta, Balmain, Lanvin, Valentino, Dior czy też Chanel.

Aktorstwo

Modelka bardzo dobrze się zna z reżyserem Luciem Bessonem. ich pierwsze spotkanie było dosyć nietypowe. W pierwszej kolejności modelka mu mignęła w magazynie modowym. Po zobaczeniu jej zdjęcia zdecydował się ją odszukać w agencji modelek. Spotkali się dzień po śmierci taty reżysera. Ich pierwsza rozmowa była bardzo trudna. Jednak z czasem zaprzyjaźnili się i owocem ich współpracy stał się wspólny film, w którym Sasha zagrała rolę główną. Przyjaźń ta trwa do dnia dzisiejszego. Na pewno będziemy kobietę obserwować.

Sasha Luss jest modelką. Jednak mówi o sobie, że chciałaby się zająć zawodowym aktorstwem. Sama przyznaje, że jej celem jest okres zdobycie upragnionego Oscara w okresie do pięciu lat. Musimy przyznać, że kobieta próbuje swoich sił w aktorstwie. W roku 2017 zagrała w filmie „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Film został wyreżyserowany przez Luca Bessona.…