Kim jest Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz jest popularną piosenkarką, której utwory, płyty i single okrywały się zarówno złotymi, jak i platynowymi wynikami sprzedaży. Karierę na polskiej scenie muzycznej zaczęła w 2012 roku, wrzuceniem na youtube’a swojego pierwszego coveru „Wan u back” Cher Lloyd. W ciągu kilku lat od tego czasu zyskała miliony wyświetleń, a w 2015 została uhonorowaną nagrodą Youtube Young Stars.

Sylwia Przybysz – początki kariery muzycznej i osiągniecia

Piosenkarka nie od razu planowała karierę muzyczną i choć obracała się w artystycznym świecie, to kierunek jej wykształcenia był zupełnie inny. W Szkole Wizażu i Charakteryzacji Make up Star uczyła się makijażu gwiazd, ale w międzyczasie nauki zaczęła śpiewać i dodała swoje pierwsze utwory na YouTube. Bardzo szybko, bo już dwa lata później odkryła ją i zainteresowała się jej muzyką wytwórnia My Music, z którą wokalistka wydała debiutancki singiel „Plan”. Na video klipie gościnnie pojawił się Mezo, dzięki czemu udało jej się dotrzeć do szerszej publiczności.

Po nagrodzie Youtube oraz rozkręceniu się zainteresowania „Planem”, jej kariera nabrała rozpędu.

Wydane single i dyskografia to m.in. „Tylko raz”, „Czas”, „W moim sercu”, „Najważniejsza” – gościnnie u Verby (platyna), a dalej również z Verbą „To dla ciebie pragnę żyć” i „Rozmyślam dzień i noc” – dwie kolejne platyny (!), „Zmiana” (złoto) i „Nie poddam się” – również złoto.

Prywatnie Sylwia Przybysz ma dwie córki, Polę i Nelę, a wcześniej była związana z Arturem Sikorskim i Janem Dąbrowskim. Fani wokalistki mogą obserwować ją na TikToku – ponad 554 000 followersów oraz Instagramie – ponad 1 900 000 subskrybentów!

Sylwia Przybysz jest popularną piosenkarką, której utwory, płyty i single okrywały się zarówno złotymi, jak i platynowymi wynikami sprzedaży. Karierę na polskiej scenie muzycznej zaczęła w 2012 roku, wrzuceniem na youtube’a swojego pierwszego coveru „Wan u back” Cher Lloyd. W ciągu kilku lat od tego czasu zyskała miliony wyświetleń, a w 2015 została uhonorowaną nagrodą…