Marta Krupa – oddaliła się w cień

Czy wiesz kim jest Marta Krupa? Nie tak dawno było o niej bardzo głośno i wręcz nie schodziła z pierwszych stron gazet. A skąd się wzięła? Jest to siostra bardzo popularnej w naszym kraju modelki oraz prowadzącej program „Top Model” – Joanny Krupy. Jakby nie było obie kobiety są prześliczne. Co słychać u Marty?

Co wiemy o Marcie?

Marta Krupa na pewno nie jest jedynie siostrą swojej sławnej siostry. Jest od niej młodsza, ale nie brakuje jej talentów. Tak samo jak jej starsza siostra jest fotomodelką. Pomimo, że bardzo często mówiła, że modeling nie jest dla niej, ale jednak sprawdza się przed obiektywem niczym ryba w wodzie. Jednak jak łatwo się jest domyśleć rzuciła pojawianie się w mediach.

Wszystko to zrobiła na rzecz swojej rodziny. Wzięła bowiem ślub z bardzo znanym amerykańskim kierowcą. Są bardzo zgodnym małżeństwem. Co więcej pięknie ze sobą wyglądają i wręcz bije od nich miłość. Cieszy nas to, że w show biznesie są jeszcze zgodne pary, które pasują do siebie idealne.

Wspierające się siostrzyczki

Matka Joanny oraz Marty przyznaje, że kobiety od zawsze miały ze sobą wspaniały kontakt. Wzajemnie się wspierały i mogły na siebie liczyć. Co więcej bardzo często proszą się o poradę i polegają na sobie. Pomimo, że obie mają szczęśliwe rodziny to nie zapominają o sobie i cały czas się spotykają oraz spędzają ze sobą czas. Są w zasadzie nierozłączne. Bardzo ważną informacją jest to, że wspierają się zarówno w dobrych chwilach, jak i także w tych nieco gorszych, w których niestety nie zawsze jest tak kolorowo.

Czy wiesz kim jest Marta Krupa? Nie tak dawno było o niej bardzo głośno i wręcz nie schodziła z pierwszych stron gazet. A skąd się wzięła? Jest to siostra bardzo popularnej w naszym kraju modelki oraz prowadzącej program „Top Model” – Joanny Krupy. Jakby nie było obie kobiety są prześliczne. Co słychać u Marty? Co…