Agata Paskudzka – to nie tylko żona sławnego kompozytora Piotra Rubika

Dla wielu osób Agata Paskudzka to po prostu żona sławnego kompozytora – Piotra Rubika. Jednak to nie jest jej zawód. Ma swoje pasje i była znana zanim poznała swojego męża.

Co robi Agata Paskudzka?

Bez dwóch zdań Agata Paskudzka oraz Piotr Rubik przepięknie ze sobą wyglądają. Pomimo, że dzieli ich dziewiętnaście lat różnicy, to w ogóle tego nie widać. Wyglądają ze sobą prześlicznie. Oboje zgodnie uważają, że różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu. Wręcz jest dla nich szczęśliwa.

Jak już wspomnieliśmy Agata Paskudzka nie jest jedynie żoną sławnego muzyka Piotra Rubika. Zanim go poznała pracowała jako modelka. Co więcej fascynował się nią świat. Brała również udział w konkursach piękności. Jednym z nich był konkurs, który wspomina do dzisiaj. Dokładnie był to konkurs Miss Polonia. Na nim poznała swojego przyszłego męża. Bowiem Piotr Rubik wówczas był członkiem jury. Cóż za zbieg okoliczności. Ostatecznie kobieta została II wicemiss. Jednak jak przyznaje podczas tego konkursu udało je się poznać miłość swojego życia.

To nie było jedynie zauroczenie

Wiele osób uważało, że między Agatą i Piotrem narodziło się jedynie zauroczenie, a nie prawdziwa miłość. Wiemy już, że osoby w ten sposób myślące były w sporym błędzie. Bowiem na przestrzeni lat udowodnili, że bardzo się kochają. Na dodatek wzięli ślub i mają ze sobą dwie słodkie oraz przepiękne córeczki. Jak widać ludzie się mylą, a powyższa sytuacja jest na to najlepszym przykładem. Cieszy nas to przeogromnie, ponieważ kibicowaliśmy tej parze.

Dla wielu osób Agata Paskudzka to po prostu żona sławnego kompozytora – Piotra Rubika. Jednak to nie jest jej zawód. Ma swoje pasje i była znana zanim poznała swojego męża. Co robi Agata Paskudzka? Bez dwóch zdań Agata Paskudzka oraz Piotr Rubik przepięknie ze sobą wyglądają. Pomimo, że dzieli ich dziewiętnaście lat różnicy, to w ogóle tego…