Kim jest Kacper Kuszewski?

Popularny polski aktor urodzony w 1976 roku. Szerszej publiczności dał się poznać głównie jako aktor telenoweli „M jak miłość”, w której grał od początku jej emitowania. Jego rola Marka Mostowiaka, w której partnerowała mu Małgorzata Kożuchowska, była jedną z ulubionych postaci widzów. Kuszewski jest bardzo wszechstronnym artystą: tańczy, śpiewa, dubbinguje. 

Kariera: 

Jego gwiazda zaczęła świecić jaśniej rpo filmie „Jak narkotyk” z 2001 roku. Potem występował przez prawie dwie dekady w „M jak miłość”. Grał też epizodyczne role w filmach i serialach: „Strefa ciszy”, „Wkręceni”, „Ojciec Mateusz”. Spełniał się również jako aktor głosowy podkładając głos w serialu „Fraglesy”, animacji Disneya „Atlantyda”, „Myszka Miki” a nawet w takich kultowych franczyzach jak „Gwiezdne wojny” czy „Harry Potter”. 

Showman

Kacper Kuszewski ma bardzo energiczną osobowość czym mógł się pochwalić między innymi na parkiecie „Tańca z gwiazdami” w 2011 roku. Kacper tańczyl w parze z Anną Głogowską i wytańczył z nią finał gorącym tangiem. Wygrali bezapelacyjnie i zabrali do domu kryształową kulę oraz czerwonego mercedesa, który był gówną nagordą. 

Niewiadomo czy kobiety ale na pewno śpiew!

Kolejnym programem, w którym Kacper Kuszewski mógł błyszczeć swoją kreatywnością i talentem – tym razem wokalnym – był program „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor jak kameleon przyjmował nie tylko stroje i wizerunek odgrywanych piosenkarzy i piosenkarek, ale nawet gesty czy tembr głosu odgrywanej postaci. Bezbłędnie zaśpiewał w finale operę jako Maria Celler i zasłużenie wygrał program. Z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczy kolejnymi talentami! 

Popularny polski aktor urodzony w 1976 roku. Szerszej publiczności dał się poznać głównie jako aktor telenoweli „M jak miłość”, w której grał od początku jej emitowania. Jego rola Marka Mostowiaka, w której partnerowała mu Małgorzata Kożuchowska, była jedną z ulubionych postaci widzów. Kuszewski jest bardzo wszechstronnym artystą: tańczy, śpiewa, dubbinguje.  Kariera:  Jego gwiazda zaczęła świecić…