Czym zajmuje się Agata Biernat?

Jak powszechnie wiadomo, Polki to nie tylko piękne, ale również utalentowane kobiety, tak jest oczywiście także w tym przypadku. Agata ma wiele pasji, które dzięki pracy i zaangażowaniu pozwoliły zrobić jej wielką karierę. Kobieta urodziła się w Zduńskiej Woli, obecnie ma 32 lata. 

Sport i taniec

Agata Biernat, jak sama podkreśla, od zawsze była urodzonym sportowcem. Interesuje ją głównie lekkoatletyka, ale również przy ćwiczeniach na siłowni czuje się jak ryba w wodzie. Co ciekawe, jest ona również instruktorką fitness i trenerką personalną. Dzięki wielkiemu zamiłowaniu do sportu kobieta może pochwalić się idealną sylwetką. Jej kolejną wielką pasją jest taniec, którym również zajmuje się od dziecka. Jest instruktorką tańca pole dance, ale interesują ją również style takie jak break dance czy modern. 

Agata Biernat w modelingu

Agata dzięki odpowiedniemu wzrostowi i pięknej figurze, już we wczesnej młodości pojawiała się przed obiektywami aparatów i na wybiegach. Już mając 20 lat, zdobyła tytuł I Wicemiss Polonia, a kilka lat później wygrała finał wyborów Miss Polonia 2017. W roku 2018 reprezentowała ona Polskę w konkursie Miss World, lecz niestety nie zdobyła tego tytułu, nie dostając się do ,,Top 30″. Rok później wzięła udział w sesji okładkowej dla magazynu ,,Playboy”.

Pozostałe pasje

Wielką pasją modelki jest także gotowanie. Na swoim blogu udostępnia uwielbiane przez nią przepisy, a w roku 2014 wystąpiła nawet w programie ,,Ugotowani”. Agata Biernat interesuje się również muzyką, czego przejawem jest udział w kilku programach muzycznych. 

Jak powszechnie wiadomo, Polki to nie tylko piękne, ale również utalentowane kobiety, tak jest oczywiście także w tym przypadku. Agata ma wiele pasji, które dzięki pracy i zaangażowaniu pozwoliły zrobić jej wielką karierę. Kobieta urodziła się w Zduńskiej Woli, obecnie ma 32 lata.  Sport i taniec Agata Biernat, jak sama podkreśla, od zawsze była urodzonym…